Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Öne Çıkanlar » Tatlıcı Köse, Antep Fıstıklı Meşhur Baklavası

Adana

Mini Tepsili

foto
foto
foto
foto
foto foto foto foto

Tatlıcı Köse, Antep Fıstıklı Meşhur Baklavası

652.5 TL

Miktar Seçiniz

ÜRÜN 1,2-1,5 kg arası şerbet etkisinden dolayı değişkenlik göstermektedir ÜRÜN MİNİ TEPSİLERDE YOLLANIR (tepsi ebatları 20*30*5 cm)

Marka : Tatlıcı Köse

Tatlıcı Köse, Adana Meşhur Antep Fıstıklı özel baklavası: Tamamen doğal malzemelerin birleşimi ile üretimi gerçekleştirilir. Uluslararası gıda üretim sertifikalarının verdiği profesyonel yakşalım sayesinde de titizlik ve profesyonellik ön plandadır. Bu özel baklavayı, sürekli yeniden tatma isteğine engel olamayacağınızı belirtmek isteriz.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi: İşin mutfağından yetişerek gelen ustaları; yarım asırlık tatlı tecrübesini, tüketicilerinin beğenisine sunan Tatlıcı Köse; ağızda dağılan, damağınızda enfes bir tat bırakan ve midenize zarar vermeyen tamamen doğal içeriğe sahip tatlılarını, mükemmel malzemeleri kullanarak oluşturduğunun bilinmesi gerekir. Görselliği, kokusu ve tadıyla eşsiz bir lezzet deneyimine hazır olun.

Baklava ile ilgili tavsiyelerimiz: İkramlarının köşe taşı baklavalar, tereyağı ve doğal pancar şekeri içermesi sebebiyle, beraberinde gelen kendi mini tepsisinde fırında 2-3 dk kadar ılık seviyeye getirip yanında dondurma ile ikram edebilirsiniz.

MİNİK KÖŞESİZ BAKLAVA
ÜRÜN 1,2-1,5 kg arası şerbet etkisinden dolayı değişkenlik göstermektedir
ÜRÜN MİNİ TEPSİ İÇERİSİNDEDİR. (tepsi ebatları 20*30*5 cm)

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Güvenlik Sorusu 8+4

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek