Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Bakliyatlar & Kuru Gıda » Malatya Sıkma Tarhana 1 Kg

Malatya

foto
foto
foto foto

Malatya Sıkma Tarhana 1 Kg

172 TL

Miktar Seçiniz

Rakamlar Kg Fiyatını Temsil Etmektedir.

Marka : Bizim Yöre

Malatya’nın Meşhur Ev Yapımı Sıkma Tarhana: İçerisindeki doğal malzemelerden, sofralarınıza ulaşana kadar her aşamasında emek ve şifa taşır. Malatya tarhanası, lezzet kavramını yeniden yazmanızı sağlayacak kadar özgün bir üründür.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi: Ana malzemesi dövme buğday olan Malatya tarhanası, dövmenin özel işlemlerden geçmesiyle hazırlanmaktadır. Kaliteli dövme buğdaylar, uzun süre kaynadıktan sonra yoğurt eklenir. Böylece lezzetine lezzet katan, mayalı bir hamur olur. Bu hamur özenle süzüldükten sonra mayalanmanın tam kıvamına gelmesi için bekler. Sonrasında ise uzun süre dayanıklığı artması için doğal ortamda güneşte kurutularak tüketime hazır gele gelir. Klasik toz tarhananın aksine katı ve sert kıvamlıdır.

Malatya sıkma tarhana ile ilgili tavsiylerimiz: 1 Litre su için 6-7 adet yeterlidir. Tava içerisinde hazırladığınız; kuru nane, sarımsak, zeytinyağ, tereyağ ve salçadan oluşan sosu üzerine dökünüz.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Güvenlik Sorusu 9+6

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek