Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Bakliyatlar & Kuru Gıda » Gediz Tarhanası

Kütahya

Acı/Tatlı

foto
foto
foto
foto
foto foto foto foto

Gediz Tarhanası

40 TL ( 500 Gr Tatlı )

Miktar Seçiniz

Acı - Tatlı Seçeneği Mevcuttur.

Marka : Esma ana

Kütahya’nın Meşhur Gediz Tarhanası içerdiği doğal malzemeler sayesinde;  en sağlıklı ve katkısız haliyle sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Meşhur olmasının Sebebi: Esma Ana Tarhanaları; mevsiminde elde edilen doğal ve taze malzemelerden hazırlanıp, 21 gün fermantasyona bırakılmaktadır. Fermantasyon işlemi tamamlanmasıyla birlikte, kurutma ranzalarına serilerek Gediz’in Kuru ve doğal hava sirkülasyonu sayesinde güneş görmeden neminden arındırıp kurutularak değirmenlerde öğütülmeye hazır hale gelmektedir. Öğütülen Enfes tarhanalar daha sonra hijyen koşulları ile paketlenerek sofralarınızda yer alma yolculuğuna hazır hale gelmektedir.

Gediz Tarhanası ile ilgili tavsilerimiz: Tarhanızı pişirim esnasında biraz tereyağ bir kaşık da zeytinyağ ve çok az biber-domates salçası ekleyebilirsiniz böylelikle dumanı üstünde enfes tarhana çorbalarınız hem pratik bir şekilde hazırlarken hem de sağlıklı ve daha lezzetli çorbalar sizi beklemektedir.

 

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek