Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru

Alt yapı çalışmamız sebebiyle; sitemiz çok yakında, yeniden hizmetinizde olacaktır.

Ana Sayfa » Süt Ürünleri » Tam Yağlı Koyun Yoğurdu 2 kg
foto

Tam Yağlı Koyun Yoğurdu 2 kg

55 TL

Konya’nın Meşhuru olan yoğurdu,

Doğal koyun yoğurdunun yanık tadına varacaksınız. Teneke Koyun yoğurdu tamamen geleneksel üretimle kimyasal hiçbir katkı maddesi kullanılmadan sağılan çiftliklerden koyunların sütlerinden elde edilir.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi ;

Konya Ereğli’den sofralarınıza sunduğumuz bu lezzet koyun süt ürünlerini sevenler için bir seçenek. Kendine has tadıyla oldukça lezzetli, kıvamı da bir o kadar koyudur.  Yemeklere benzersiz lezzetiyle eşlik eden koyun yoğurdu saf sütle yapılırsa lezzeti de bir o kadar şahane olur. Sofralardaki yerini her zaman alan yoğurt besin değeriyle de vazgeçilmezimiz olmuştur.

Yoğurt ile ilgili tavsiyelerimiz ;

Ürünlerimizi teslim aldıktan hemen sonra vakumlu halde +4 derecede 2 – 3 saat dinlendirdikten sonra tüketmenizi tavsiye ediyoruz.

Sipariş veren müşterilerimizin dikkatine. !!!

Verilen siparişleri ürünlerin doğallığı ve tadı bozulmadan sizlere ulaşması ve memnun kalmanız için Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri kargoya verilmemektedir. Bunu sebebi Cumartesi günü kargo şubesi yarım gün çalıştığından ve Pazar günleri kargo şubesi kapalı olduğundan ürünlerin olumsuz koşullarda beklemesini önlemek amacıyla bu şekilde kalite ve güvenden içinde sizlere ulaştırıyoruz. Anlayışınız için Teşekkürlerimiz sunarız.

%100 doğal, sağlıklı, geleneksel, lezzetli

 

 

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN