Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Peynir Çeşitleri » Çanakkale Ezine Extra Kaşar Peyniri

Çanakkale

foto
foto
foto
foto foto foto

Çanakkale Ezine Extra Kaşar Peyniri

185 TL

Miktar Seçiniz

Çanakkale’nin Meşhuru Ezine Taze Kaşar Peyniri; beyaz peynir kadar eski kültürü olmasıyla birlikte hem mutfaklarda, hem de her öğünde tüketilir. Ezine Extra Kaşarı yöresinin keçi, koyun, inek sütlerinden yapılır.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi: Ezine Peynirini diğer peynirlerden ayıran en büyük farkı, sadece Kaz Dağları yöresinde doğal ve organik olarak beslenen koyun, keçi ve inek sütlerinin dönemsel olarak belirli oranlarda karıştırılması ile elde edilmesidir. Kalitesini yörede beslenen ve özel olarak yetiştirilen hayvanların sütünden alan Ezine Extra kaşar peyniri soğuk hava depolarında 10 – 17 ay kadar bekletilerek beğenilerinize sunulur.

Tavsiyelerimiz: Kahvaltılıkların o meşhur sünen tostlarını arzu ediyorsanız kaşar peynirsiz tost düşünülemez. Ayrıca; makarnalarda, soslarda, domates çorbasında ve salataların üzerlerine rende olarak deneyebilirsiniz.

İçindekiler: Mevsimine göre; inek-koyun ve keçi sütü , peynir mayası ve tuz.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek