Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Baharatlar » Kastamonu Taşköprü Siyah Sarımsak

Kastamonu

foto
foto

Kastamonu Taşköprü Siyah Sarımsak

78.75 TL ( 100 Gr )

Siyah Sarımsak, Kastamonu Taşköprü sarımsağı, fermante edilerek yüksek kaliteli haliyle beğenirlerinize sunulmaktadır. Tamamen doğal yöntemlerle, 90 günlük fermantasyon sürece sonunda elde edilir. Bu süreçten sonra, sarımsağın bilindik keskin tadı ve kokusu yok olur ve kurutulmuş tatlımsı bir tada sahip olur.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi; Kastamonu Taşköprü sarımsağı dünyadaki diğer siyah sarımsaklardan besin değeri olarak farklılık gösterir. Toprağındaki zengin selenyum nedeniyle Taşköprü sarımsağı tıbbi açıdan en güçlü ve faydalı sarımsaktır. Normal sarımsağa göre çok daha güçlü ve daha çok faydalı bir üründür.

Siyah Sarımsak ile ilgili tavsiyelerimiz; Siyah sarımsak normal sarımsak gibi çiğ olarak tüketilebilir ve yemeklerde de kullanılabilir. Uzak doğu ve Amerika’da “süper yiyecek” olarak adlandırılan bu mucizevi ürün daha kokusuz ve tatlı olması sebebiyle çiğ olarak tüketimi daha kolaydır.

Siyah sarımsağın bilinen faydaları: 

Kansere karşı koruyucudur. Bağışıklık sistemini destekler. Yorgunluğu önler. Kalp sağlığını korur. Karaciğeri korur. Sindirim ve dolaşımı arttırır. Saç ve cilt sağlığını korur. Doğal mide koruyucudur. Yaşlanmayı geciktirir. Diyabet semptomlarını iyileştirir. Tansiyonu düzenlemeye yardım eder. Beyin hücrelerini serbest radikal hasarına karşı korur. Hafıza bozuklukları semptomlarını azaltır.

%100 doğal, sağlıklı, geleneksel, lezzetli
Afiyet olsun & İyi Alışverişler

Güvenlik Sorusu 3+2

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek