Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Baharatlar » Hatay, Acı Toz Biber

Hatay

foto
foto
foto
foto
foto foto foto foto

Hatay, Acı Toz Biber

215 TL ( 500 Gr )

Miktar Seçiniz

Marka : Turunç Gıda

Hatay Kırmızı Toz Biber: Biberin en ince öğütülmüş halinden, biraz daha taneli halidir. Hatay’ın köylerinde yetişen biberlerden üretimi sağlanır. Mevsiminde toplanan kırmızı biberleri, katkısız olarak beğenilerinize sunuyoruz.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi: Sapı ve tohumlarından özenle ayrılan acı kırmızı biberler, güneşte kurutmak üzere serilir. Güneşte, nemi iyice giden biberler, tercihe göre öğütülerek, tüketime hazır hale gelir.

Acı Toz Biber ile ilgili tavsiyelerimiz: Çorbalarda, et ve tavuk soslarında, sulu yemeklerde, salataların soslarında, sebzeli garnitürlerde ve mantılarda kullanabilirsiniz.

Hava ile temas etmesini engelleyecek saklama kabı içerisinde serin bir yerde muhafaza ediniz. Nemli ve rutubetli ortamlarda açık kalmamasına ve güneş ışığına direk olarak maruz kalmamasına dikkat ediniz.

%100 doğal, sağlıklı, geleneksel lezzet.
Afiyet olsun & iyi alışverişler dileriz.

Güvenlik Sorusu 1+9

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek