Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Bakliyatlar & Kuru Gıda » Kastamonu Siyez Bulguru

Kastamonu

foto
foto

Kastamonu Siyez Bulguru

96.75 TL

Miktar Seçiniz

Kastamonu’nun Meşhur Siyez Bulgurunu diğer bulgurlardan farkı işlem görmemiş oluşu ve buğdayının geleneksel şartlarda öğütülüyor oluşu tercih edilirliğini yüksek kılmaktadır. Siyez bulguru glisemik indeksi oldukça düşük bir besin ürünüdür.

Meşhur olmasının sebebi: Geçmişi 9.000 yıl öncesine kadar uzanan, genetiği bozulmamış bir buğday türüdür. Siyez Buğdayı ülkemizde sadece Kastamonu yöresinde, özellikle de İhsangazi, Seydiler ve Devrekani ilçeleri civarında yetiştirilmektedir. Kaynatıldıktan sonra kurutulması ve tamamen geleneksel yöntemlerle taş değirmenlerde yarılması (kırılma değil) sureti ile elde edilen bu ürünü sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Bulgur ile ilgili tavsiyelerimiz: Pilav yapımı için elverişli, iri taneli bir bulgur türüdür. Siyez bulguru, hafif kavruk bir renge sahiptir. Besleyici bir menü hazırlamak için pilavınızı siyezle yapıp, yanına etli ve sebzeli bir yemek yapabilirsiniz.

Saklama Koşulları: Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz.

%100 doğal, sağlıklı, geleneksel lezzet.
Afiyet olsun & İyi alışverişler dileriz.

Güvenlik Sorusu 9+6

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek