Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Bakliyatlar & Kuru Gıda » Yaşar Pastanesi, Çorbalık Maraş Tarhanası

Kahramanmaraş

foto
foto
foto foto

Yaşar Pastanesi, Çorbalık Maraş Tarhanası

115 TL

Miktar Seçiniz

Rakamlar Kg Fiyatını Temsil Etmektedir.

Marka : Yaşar Pastanesi

Çorbalık Maraş Tarhanası

Kahramanmaraş’ın Meşhuru, Yaşar Pastanesi’nin 175 yıllık bilgi birikimi ile oluşturulan; başta dondurma olmak üzere, birçok lezzet abidesi ve bazen de sanatsal olan ürünleri o tarihten günümüze en doğal ve katkısız olarak karşımıza çıkmaktadır. Neredeyse iki asırlık, bilgi ve tecrübesiyle Yaşar Pastanesi’nin meşhurluğu ülke sınırlarını da aşarak dünya çapında bir marka(Mado) olmuştur.

Meşhur olmasının sebebi: Maraş Tarhanasını diğer tarhanalardan ayıran en önemli özelliği; içeriğinde katkısız doğal köy yoğurdu kullanılması ve yoğurtun kaynatılmadan tarhananın içine katılması sebebiyle besin değerlerini korumasıdır. Ayrıca tarhananın içerisinde bulunan su oranı da oldukça düşük olması sebebiyle de uzun süre boyunca tazeliğini koruyarak saklanabilmektedir.

 Maraş Tarhanası ilgili tavsiyelerimiz: Kış aylarının vazgeçilmezi tarhana çorbası aynı zamanda içerdiği Probiyotik sayesinde mikro organizmaların yoğurt içerisinde kalması da sindirim sistemimize oldukça yararlı olması ve tok tutma özelliği ile de kilo vermek isteyenler için son derece ideal bir besin kaynağıdır.

Kutu İçeriği: 1 Kg Fiyatıdır.

%100 doğal, sağlıklı, geleneksel lezzet.
Afiyet olsun & iyi alışverişler dileriz.

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek