Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Bal » Kastamonu Çiçek Balı

Kastamonu

foto
foto

Kastamonu Çiçek Balı

290.25 TL

Kastamonu’nun Çam Balı, Yüksek rakımlı yaylalardaki binbir çeşit çiçeklerden elde edilen balı sizlerle buluşturuyoruz. Kastamonu Çiçek Balı, yüksek plato özelliği ile alçak rakımlarda bulunmayan yüzlerce çiçek ve endemik bitki çeşidiyle farkını yaratır. Bal, binlerce çiçeğin, bitkinin besleyici değerlerini ve şifasını taşır. Kişinin beslenme ve enerji ihtiyacına büyük ölçüde katkı sağlar. Balın içeriğinde, tamamı insan sağlığına faydalı 181 farklı madde vardır. Bundan dolayı dünya üzerinde bu etkileri aynı anda veren bir başka besin maddesi veya ilaç yoktur.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi: El değmemiş yüksek rakımlı yaylaların bol çiçek ve çam ağaçlarını olduğu yerlerde ve genç arıların az olup yaşlı arıların yoğunluğu sayesinde daha kaliteli yapılan organik balımızı beğenilerinize sunuyoruz.

Kastamonu Çiçek Balı ile ilgili tavsiyelerimiz: kahvaltıların vazgeçilmezi bal; çok sıcak olmamak kaydıyla sütünüze çayınıza katarak tüketim sağladığınız da daha yumuşak bir içim sağlayacaktır. Ayrıca ceviz üzerine dökülen bal da enfes bir tat ortaya çıkaracaktır.

%100 doğal, sağlıklı, geleneksel lezzet.
Afiyet olsun & İyi alışverişler dileriz.

Güvenlik Sorusu 1+8

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Benzer Ürünler

Whatsapp Destek