Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Peynir Çeşitleri » Kars Kaşarı Tekerlek

Kars

foto
foto
foto foto

Kars Kaşarı Tekerlek

4837.5 TL

Miktar Seçiniz

13-13,5- kg (2 Yıllık)

Marka : Kars Peynircilik

Kars Kaşarı Tekerlek olarak üretimi gerçekleştirilmektedir. 1 kg elde edebilmek için sütün yağ oranına göre 10-12 kg süt işlenir. Eski kaşar ilk kalıba koyulduğu taze anında 14 kg ve üzeri ağırlıktadır. En az 6 aylık olgunlaştırma sürecinden sonra bu miktar 13 kg a kadar düşmektedir. Bu olgunlaşma sürecinden sonra kaşar istenilen aroma ve kıvama ulaşmış olur. Olgunlaştırma süreci talebe ve kaşarın durumuna göre 6 ile 24 ay arasında değişiklik gösterir.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi: Doğallığı lezzetine yansımış olan bu peynir Kars’ın yüksek rakımlı yaylalarında yaylım olarak beslenen ineklerin sütünden elde edilmektedir. Şirden maya kullanılan peynirler, en az 6 ay soğuk hava mahseninde bekletildikten sonra kendine has aromasını oluşturur.

Teker Kaşar ile ilgili tavsiyelerimiz: Tost ve gözlemelerinize harika bir aroma vermesinin yanında, kahvaltıların da vazgeçilmezidir.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Kars Kaşarı Tekerlek ağırlığı 13-13,5- kg (2 Yıllık)

Güvenlik Sorusu 5+2

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek