Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Peynir Çeşitleri » Çakmak Beyaz Peynir 350-400 Gr

Kars

foto
foto

Çakmak Beyaz Peynir 350-400 Gr

161.25 TL

Miktar Seçiniz

Çakmak peyniri, Kars yöresine ait bir beyaz peynir çeşididir. İnek sütünden üretilir ve kendine has bir tada sahiptir. Sert ve parlak bir yapısı vardır.

Kars’ın doğal otlaklarından elde edilen inek sütleri ile yapılan bu peynir; yüksek kalsiyum içermesinin yanında, mineral ve protein dengesi açısından da oldukça önemli bir besin kaynağıdır, kemiklerin güçlü ve sağlıklı olmasını sağlar.

Çakmak Peynir İle İlgili Tavsiylerimiz: +2/4 C de, ışıksız ortamda, buzdolabında saklanması gerekmektedir. Hafif tuzlu ise ılık suda ıslatarak tuzunu alabilirsiniz. Peynir hemen tüketilmeyecek ise kendi ambalajında saklanmalıdır. Ambalajı açıldıktan sonra mutlaka saklama kabında veya ambalaj malzemelerine sarılarak korunmalıdır. Saklama koşulları uygun olmadığı durumda peynir nemini ve aromasını kaybeder.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

 

Güvenlik Sorusu 6+9

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek