Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Peynir Çeşitleri » Kars Peynircilik, Otlu Peynir 350-400 Gr

Kars

foto
foto

Kars Peynircilik, Otlu Peynir 350-400 Gr

139.75 TL

Miktar Seçiniz

Meşhur Otlu Peynir: ilkbahar mevsiminde yaylım hayvanlarının sütleriyle ve tamamen geleneksel yöntemlerle hazırlanmaktadır. İçerisinde; yabani kekik, mende, nane, kenger gibi içine yöresel otlar barındırır.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi: Sofralarının vazgeçilmezi olan meşhur peynirin ilkbahar mevsiminde yapılmasının nedeni, otun bu mevsimde en bol olduğu dolayısıyla sütün daha kaliteli olduğu bir dönem olmasındandır. Yüksek rakımlı yaylalardan toplanan 20-25 çeşit şifa otlardan elde edilmektedir. Keçi, koyun ya da inek sütünden üretilmektedir.

Peynir ile ilgili tavsiyelerimiz: Kahvaltıların vazgeçilmezi peynir; nane, maydanoz, yeşil biber, yeşil soğan, domates ve hafif zeytinyağı ile birlikte küçük doğranmış peynirleri karıştırıp, muhteşem bir peynir salatası oluşturarak tüketim sağlayabilirsiniz. Buzdolabında kapalı kap içerisinde muhafaza edilmelidir.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Güvenlik Sorusu 4+1

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek