Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Bal » Kars Bakkaliyesi, Erzurum Ham Krem Bal 850 Gr

Erzurum

foto
foto
foto
foto foto foto

Kars Bakkaliyesi, Erzurum Ham Krem Bal 850 Gr

516 TL

Miktar Seçiniz

Şehrin meşhuru olmasının sebebi; En temel özelliği 45°’nin üzerindeki sıcaklıklara ısıtılmamış ve 300 mikrondan daha küçük filtreler ile filtre edilmemiş bal olmasıdır. Hiç bir işlem görmemesiyle bilinen bir doğal bal çeşididir. Gerek ısınma, gerekse endüstriyel hiç bir aşamadan geçmeden direk arı kovanlarından çıktığı gibi sofralarda yerini almaktadır.

Petek Balı ile ilgili tavsiyelerimiz: Kahvaltıların vazgeçilmezi olmasının yanında; çok sıcak olmamak kaydıyla sütünüze çayınıza katarak tüketim sağladığınız da daha yumuşak bir içim sağlayacaktır. Ayrıca ceviz üzerine dökülen bal da enfes bir tat ortaya çıkaracaktır.

Saklama Koşulları: Buzdolabına koymayınız. Oda sıcaklığında saklayınız. Koruyucu madde olmadığından kristalize olabilir. Bu durumda balı kabıyla birlikte kaynayan bir suyun içinde bir süre bekletirseniz eski halini alır. Bu süreci hızlandırmak için balı karıştırabilirsiniz.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzetli
Afiyet olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Güvenlik Sorusu 1+6

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek