Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Zeytinyağları » Hatay Antakya Zeytinyağı, Teneke 5 Litre

Hatay

foto
foto
foto
foto foto foto

Hatay Antakya Zeytinyağı, Teneke 5 Litre

359 TL ( Naturel Yöresel 5 Lt )

Miktar Seçiniz

Hatay'ın en kaliteli zeytinlerinden hazırlanan, özel kokusu ve lezzetine doyum olmayan doğal sızma zeytinyağı sofraların vazgeçilmezidir.

Marka : Turunç Gıda

Hatay Antakya Zeytinyağı, Teneke 5 Litre

Hatay bölgesinin en kaliteli zeytinlerinden seçilip özenle hazırlanan, kendine has kokusu ve tadı olan lezzetine doyum olmayan soğuk sıkım zeytinyağı sofraların vazgeçilmezidir.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi: Yüzlerce yıllık zeytin ağaçlarından özenle toplanır. Zeytinler, 25 c altında su ilavesi yapılarak 2 aşamada soğuk sıkım (cold press) yöntemiyle üretilir. Bu üretim şekliyle sağlık için yararlı olan vitaminler, fenolik bileşenler en üst seviyede tutulur. Daha sonra, filtreden geçirilen zeytinyağı, posasından arınıp, sofralarınıza afiyetle yemeniz için sunulur.

Antakya Zeytinyağı ile ilgili tavsiyelerimiz: Çiğ olarak tüketilmesi, salata ve mezelerde, pilav, makarna, ekmek, pizza özellikle salata ve soğuk mezelerde güvenle ve keyifle kullanabilirsiniz.

Naturel Yöresel: Sıcak Yemekler.

Sızma Yöresel: Soğuk, Sıcak Tüm Yemekler.

Soğuk Sıkım: Salatalar.

Zeytinyağı soğukta muhafaza edildiğinde donabilir. Uygun sıcaklığa geldiğinde tekrar çözülür ve bu çözülme kalitesini etkilemez.

%100 doğal, sağlıklı, geleneksel lezzet.
Afiyet olsun & iyi alışverişler dileriz.

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek