Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » İçecekler » Karlıbağ, Hardaliye (750 ml)

Kırklareli

foto
foto
foto
foto foto foto

Karlıbağ, Hardaliye (750 ml)

104 TL

10 Aralık 2022 yeni sezon ürün ile satışa yeniden açılacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Marka : Karlıbağ Hardaliye

Hardaliye: Üzüm kabuğu ve çekirdeği ezildikten sonra, içine siyah hardal tohumu ve vişne yaprağı ilave edilerek hazırlanır. Kendine has hoş kokusu ve tadı olan, alkol içermeyen geleneksel bir içecektir. İlave su ve şeker içermez.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi: Yüzyıllardan beri “Bağlar Diyarı” olarak adlandırılan Trakya Yöresinde üzüm şırasını korumak amacı ile geleneksel yöntemlerle üretilir. Evliya Çelebi’nin seyahatnamesinde hardaliyeden bahsettiği bilinmektedir. Ayrıca, Atatürk Kırklareli ziyaretindeyken; “Hardaliyeyi milli içecek haline getiriniz” diyerek Kırklareli halkına tavsiyede bulunmuştur.

Hardaliye ile ilgili tavsiyelerimiz: Üzümün güçlü antioksidan özelliği, karaciğeri ve beyin hücrelerini koruduğu bilinmektedir. Bu yüzden tükettikçe cildinizin yenilendiğine şahit olabilirsiniz.

%100 doğal, sağlıklı, geleneksel, lezzetli
Afiyet olsun & İyi Alışverişler

Güvenlik Sorusu 6+2

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek