Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru

Çanakkale

foto
foto
foto
foto foto foto

Ezine Peyniri

236.5 TL ( 650 Gr )

Miktar Seçiniz

İnek Sütünden Üretilmiştir.

Marka : Yükseloğulları

Ezine Peyniri

Çanakkale’nin Meşhuru Klasik İnek Peyniri; Ezine’de %100 inek sütünden üretilmiştir. Klasik inek beyaz peynirimiz bölgenin aromatik otlarının süte yansıyan lezzetini içerir. Çanakkale Tam Yağlı Klasik İnek Peyniri ürünü ile beyaz peynirin geleneksel lezzetini sofralarınıza taşıyoruz.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi: En az 9 ay boyunca olgunlaştırılmaya bırakılan Klasik inek peyniri, Çanakkale havzasında otlayan ineklerden sütlerinden elde edilir. Aromatik yapısı ve dengeli yağ oranı ile orta sertlikte bir peynir çeşididir. Peynirler içerisinde doğallığı ve lezzeti sebebiyle en çok tüketilen yöresel peynir çeşididir.

Ezine Peyniri ile ilgili tavsiyelerimiz: Kahvaltıların vazgeçilmezi peynir; nane, maydanoz, yeşil biber, yeşil soğan, domates ve hafif zeytinyağı ile birlikte küçük parçalar halinde doğranan peynirleri karıştırıp, muhteşem bir peynir salatası oluşturabilirsiniz.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Güvenlik Sorusu 9+4

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek