Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Peynir Çeşitleri » Erzincan Tulum Peynir (Bidon) 1 Kg

Erzurum

foto
foto
foto
foto
foto foto foto foto

Erzincan Tulum Peynir (Bidon) 1 Kg

376.25 TL

Miktar Seçiniz

Erzincan Tulum Peynir

Doğallığı ve malzeme kalitesini bir bütün olarak oluşturulan özel peynirleri sizlerle buluşturuyoruz. Munzur Dağlarında yaylım koyunların taptaze sütlerinden meydana gelir. Taze sütten, hafif sarı renginde; yağı, tuzu, tadı tam kıvamındadır. Aslını korumak için sadece koyun sütüyle üretilmektedir.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi: Erzincan tulum peyniri diğer adıyla Erzincan Kemah Yayla Tulum Peyniridir. En temel nedeni sütünden başlıyor olmasıdır. 2000-2500 metre rakıma sahip otlaklardaki son derece zengin ve taze ot çeşitleriyle beslenen koyun sütünden yapılan aroması ve lezzeti harika bir tulum peyniridir. Suyu iyice alınmış peynirler en az 6 ay -12 ay özel odalarda dinlenme sürecinden sonra beğenilerinize sunulur.

Erzincan Tulum Peynir ile ilgili tavsiyelerimiz: Hem kahvaltılık hem de meze olarak tüketilen tulum peynir, kendine has tadıyla yemek ve salatalarda kullanılmaktadır.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzetli
Afiyet olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Güvenlik Sorusu 9+4

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek