Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Peynir Çeşitleri » Erzincan Tulum Peynir (Bidon) 1 Kg

Erzurum

foto
foto
foto
foto
foto foto foto foto

Erzincan Tulum Peynir (Bidon) 1 Kg

148 TL

Miktar Seçiniz

Erzincan Tulum Peynir: doğallığı ve malzeme kalitesini bir bütün olarak oluşturduğumuz, özel ürünlerimizi sizlerle buluşturuyoruz. Tam Yağlı Erzincan Tulum Peyniri, geleneksel usullerle, tam kıvamında Erzincan Tulum Peyniri; Erzincan’daki Munzur Dağlarında otlayan, sağlıklı koyunlarımızın taptaze sütünden elde ettiğimiz geleneksel Erzincan tulum peyniri. Taze sütten, hafif sarı renginde; yağı, tuzu, tadı tam kıvamında. Aslını korumak için sadece koyun sütüyle üretilmektedir.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi; Kahvaltı sofralarının vazgeçilmez lezzeti Erzincan tulum peyniri diğer adıyla Erzincan Kemah Yayla Tulum Peyniri. En temel nedeni sütünden başlıyor olması. 2000-2500 metre rakıma sahip otlaklardaki son derece zengin ve taze ot çeşitleriyle beslenen  koyun sütünden yapılan aroması ve lezzeti harika tulum peyniridir. suyu iyice alınmış peynirlerimizi en az 6 ay -12 ay özel odalarda dinlenme sürecinden sonra beğenilerinize sunuyoruz.

Erzincan Tulum Peynir ile ilgili tavsiyelerimiz; Hem kahvaltılık hem de meze olarak tüketilen göğermiş peynir, kendine has tadıyla yemek ve salatalarda kullanılmaktadır.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzetli
Afiyet olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek