Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Peynir Çeşitleri » Erzincan Tulum Peynir (Bidon) 1 Kg

Erzurum

foto
foto
foto
foto
foto foto foto foto

Erzincan Tulum Peynir (Bidon) 1 Kg

350 TL

Miktar Seçiniz

Erzincan Tulum Peynir

Doğallığı ve malzeme kalitesini bir bütün olarak oluşturulan özel peynirleri sizlerle buluşturuyoruz. Munzur Dağlarında yaylım koyunların taptaze sütlerinden meydana gelir. Taze sütten, hafif sarı renginde; yağı, tuzu, tadı tam kıvamındadır. Aslını korumak için sadece koyun sütüyle üretilmektedir.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi: Erzincan tulum peyniri diğer adıyla Erzincan Kemah Yayla Tulum Peyniridir. En temel nedeni sütünden başlıyor olmasıdır. 2000-2500 metre rakıma sahip otlaklardaki son derece zengin ve taze ot çeşitleriyle beslenen koyun sütünden yapılan aroması ve lezzeti harika bir tulum peyniridir. Suyu iyice alınmış peynirler en az 6 ay -12 ay özel odalarda dinlenme sürecinden sonra beğenilerinize sunulur.

Erzincan Tulum Peynir ile ilgili tavsiyelerimiz: Hem kahvaltılık hem de meze olarak tüketilen tulum peynir, kendine has tadıyla yemek ve salatalarda kullanılmaktadır.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzetli
Afiyet olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Güvenlik Sorusu 6+9

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek