Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Peynir Çeşitleri » Kars Köy Tipi Beyaz Peynir

Kars

foto
foto

Kars Köy Tipi Beyaz Peynir

157.5 TL ( 500 Gr )

Miktar Seçiniz

Kars Köy Tipi Beyaz Peynir: Tuz oranının az olması nedeniyle diyet peynir olarakta kullanılır. Katkısız taze inek sütü ile yapılan bir peynir çeşididir. Kars yöresinde geleneksel yöntemlerle yapılan köy tipi, ev tipi, beyaz peynirdir az yağlıdır.

Şehrin Meşhuru Olmasının Sebebi: Kars beyaz peynir tamamen geleneksel yöntemlerle, hijyen kuralları çerçevesinde üretilmektedir. Beyaz peynirde dikkat edilmesi gereken en önemli unsur yapım tekniğidir. Sütü 70 dereceye kadar ısıtarak hem içindeki mikroplardan arındırarak pastörize ediyor hem de yararlı besinlerinin zarar görmemesini sağlanması oldukça önemlidir.

Kars Köy Tipi Beyaz Peynir ile ilgili tavsiyelerimiz: Taze sütten, az yağlı diyet peyniridir. Kahvaltıların yanında bol yeşillikli salata ile tüketimi oldukça lezzetli olacaktır.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Güvenlik Sorusu 4+3

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek