Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Peynir Çeşitleri » Kars Köy Tipi Beyaz Peynir

Kars

foto
foto

Kars Köy Tipi Beyaz Peynir

42 TL ( 500 Gr )

Miktar Seçiniz

Kars Köy Tipi Beyaz Peynir Taptaze köy usulü beyaz peynir tuz oranının az olması nedeniyle diyet peynir olarakta kullanılan katkısız inek sütü ile yapılan bir peynir çeşididir. Kars yöresinde geleneksel yöntemlerle yapılan köy tipi, ev tipi, beyaz peynirdir az yağlıdır.

Şehrin Meşhuru Olmasının Sebebi: Kars beyaz peynir tamamen eski usul kaynatılarak köylerde üretilen yöntemlerle hijyen kuralları çerçevesinde yapılmaktadır. Beyaz peynirde dikkat edilmesi gereken en önemli unsur hijyendir. Brusella hastalığının tehditçisi olan beyaz peyniri sütü 70 dereceye kadar ısıtarak hem içindeki mikroplardan arındırarak pastörize ediyor hem de yararlı besinlerinin zarar görmemesini sağlanması oldukça önemlidir.

Kars Köy Tipi Beyaz Peynir ile ilgili tavsiyelerimiz: Diyet Peyniridir kahvaltıların yanında bol yeşillikli salata ile tüketimi oldukça lezzetli olacaktır.

Ürünlerin her biri ayrı ayrı özel ambalajlarda vakumlanarak kargo esnasında herhangi bir bozulma ve defarmasyona uğramayacak şekilde paketlenmektedir.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek