Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Bakliyatlar & Kuru Gıda » Çanakkale Atiye Laçin Doğal Tarhana 500 Gr

Çanakkale

foto
foto
foto foto

Çanakkale Atiye Laçin Doğal Tarhana 500 Gr

135 TL

Miktar Seçiniz

Marka : Atiye Laçin

Çanakkale Köy Tarhanası: Tüm malzemeleri, organik tarım kuralları çerçevesinde üretilir ve tamamen yöresel tarife uygun olarak hazırlanır.

Kış sofralarının olmazsa olmazı, şifa kaynağıdır. Tarhana çorbası; Orta Asya’dan başlayıp, saray mutfaklarına, sonrasında günümüz sofralarımıza kadar taşınmıştır. Ana malzemesi dövme buğdaylar bir güzel kaynatılır ve daha sonrasında özel hazırlanan yoğurtlarla harmanlanır. Ortaya çıkan hamur bir süre mayalanması için bekletilir. Kuruması için tezgâhlara serilir ve sabırla bekleme süreci başlar. Kuruyan tarhanalar hiçbir koruyucu madde veya kimyasal içerik eklenmeden toz haline getirilir.

Çanakkale’nin yazları güneşte kurutulan domatesleri, yoğun yoğurt oranı ve aromatik baharatlarla hazırlanan pratik, besleyici ve katkısız tarhanamızı sofranızdan eksik etmek istemeyeceksiniz.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Güvenlik Sorusu 9+5

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek