Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Reçel ve Marmelat » Atiye Laçin Kayısı Reçeli

Çanakkale

%80 Meyve

foto
foto
foto
foto foto foto

Atiye Laçin Kayısı Reçeli

107.5 TL

Miktar Seçiniz

Rakamlar 250 Gr Fiyatını Temsil Etmektedir. %80 Meyve Oranı

Marka : Atiye Laçin

Kayısı Reçeli: Çanakkale’nin doğal kayısılarından tek tek seçilen kaliteli kayısılar ayrıştırılarak ve taze kayısılar geleneksel yöntemlerle hazırlanan kayısı reçeli mis gibi kokusu ve lezzetiyle beğenilerinize sunuyoruz.

Muhafaza koşulları: Kolay kolay bozulmayan, doğallığı nedeniyle her tüketildiğinde aynı lezzeti sağlayan kayısı reçelimiz, güneş ve nem olmayan kuru bir ortamda saklanmalıdır. Dileyenler daha ferahlatıcı bir lezzet için reçellerini buzdolabında saklayabilirsiniz. Serin ve kuru yerde reçelimizin aylarca tazeliğini koruması mümkündür.

Tavsiyelerimiz: Pek çok kişi kayısı reçelini yalnızca kahvaltılık olarak tüketmekten hoşlanır. Oysa kayısı reçeliyle hazırlanabilecek pek çok özel tarif vardır. Turtalar, meyveli pastalar ve kurabiyeler için çok daha sağlıklı bir aroma katacaktır.

Kavanoz Ağırlığı: 250 Gr

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Güvenlik Sorusu 5+7

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek