Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Reçel ve Marmelat » Kızılcık Marmelatı, Kastamonu

Kastamonu

foto
foto

Kızılcık Marmelatı, Kastamonu

83.3 TL

Miktar Seçiniz

Kızılcık Marmelatı 800 Gr

Marka : Erdem Sepetçioğlu

Kastamonu’nun Kızılcık Marmelatı: İçerdiği yüksek c vitamini sayesinde, en fazla tüketilen marmelat çeşitlerindendir. Hem tadıyla hem de faydaları ile sofralarınızı zenginleştirir. Ekşimsi yapısı sebebi ile iştah acıcı özelliği bulunur.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi: Yaylalarda yetişen, doğal kızılcık meyveleri toplandıktan sonra temizlik işleminden geçiriliyor. Steril hale getirilen kızılcık meyveleri önce tencerelerde kaynatılıyor, daha sonra su ve şeker eklenerek marmelatın ideal kıvamını alması için tekrar kaynaması sağlanıyor, tüketime uygun hale gelen marmelatlar beğenilerinize sunuluyor.

Marmelat ile ilgili tavsiyelerimiz: Kahvaltının en güzel çeşitlerinden biri kızarmış sıcak bir dilim ekmeğin üzerine tereyağı ile kahvaltılarınızı şölene dönüştürün. Daha iyi bir marmelat tadı almak için kavanozu dibine doğru karıştırınız.

%100 doğal, sağlıklı, geleneksel lezzet.
Afiyet olsun & İyi alışverişler dileriz.

Güvenlik Sorusu 1+7

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek