Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Reçel ve Marmelat » Yaşar Pastanesi, Maraş Keçi Sütü Reçeli

Kahramanmaraş

foto
foto

Yaşar Pastanesi, Maraş Keçi Sütü Reçeli

182.75 TL

Miktar Seçiniz

Rakamlar 375 Gr Fiyatını Temsil Etmektedir.

Marka : Yaşar Pastanesi

Keçi Sütü Reçeli, Kahramanmaraş’ın Meşhuru, Yaşar Pastanesi’nin 175 yıllık bilgi birikimi ile oluşturulmuştur. O tarihten günümüze bütün ürünler en doğal ve katkısız olarak karşımıza çıkmaktadır. İki asırlık, bilgi ve tecrübesiyle meşhurluğu ülke sınırlarını da aşarak dünya çapında bir marka(Mado) olmuştur.

Meşhur olmasının sebebi: Keçi sütü, inek sütüne oranla farklılık gösterdiği bilinmektedir. Keçi sütü, inek sütünden daha az alerjendir. Keçi sütü, inek sütüne göre ısıya daha az dayanıklıdır. Anne sütüne en yakın süt olaraktan ünlenen keçi sütü bu özelliğini içerdiği fosfor, magnezyum, A vitamini ve selenyumdan alıyor.

Keçi Sütü Reçeli ilgili tavsiyelerimiz: Süt reçeli ile ister kahvaltı sofralarınızı renklendirebilirsiniz veya misafirleriniz için hazırladığınız ikramlıklarda, pastalarda ve keklerin üzerinde sos olarak, kahvelerin içerisine, dondurma yapımında ve dondurma sosu olarak süt reçeli kullanımı önerilebilirsiniz.

Saklama Koşulları: Raf ömrü 6 aydır. Açıldıktan sonra tazeliğini uzun süre koruyabilmesi adına; serin ve kuru yerde  saklayınız, su ile temasından kaçınınız.

Kavanoz Ağırlık: 375 Gr

%100 doğal, sağlıklı, geleneksel lezzet.
Afiyet olsun & iyi alışverişler dileriz.

Güvenlik Sorusu 6+7

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek