Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » İçecekler » Yaşar Pastanesi, Granül Salep

Kahramanmaraş

foto
foto
foto foto

Yaşar Pastanesi, Granül Salep

281.25 TL

Miktar Seçiniz

Rakamlar 250 Gr. Fiyatını Temsil Etmektedir.

Marka : Yaşar Pastanesi

Yaşar Pastanesi, Granül Salep

Kahramanmaraş’ın Meşhuru, Yaşar Pastanesi’nin 175 yıllık bilgi birikimi ile oluşturulmuştur. Birçok lezzet o tarihten günümüze en doğal ve katkısız olarak karşımıza çıkmaktadır. Kış aylarının vazgeçilmezi salep, yabani orkide çiçeklerinin köklerindeki tozlardan elde edilerek sütle kaynatılmasından oluşmaktadır.r.

Meşhur olmasının sebebi: Neredeyse iki asırlık, bilgi ve tecrübesiyle elde edilen ürünler sayesinde; Yaşar Pastanesi’nin meşhurluğu ülke sınırlarını da aşan bir marka(Mado) olmasını sağlamıştır.

Yaşar Pastanesi Salep ilgili tavsiyelerimiz: Üzerine tarçın ve ceviz ekleyebilirsiniz. Yanında en güzel tüketebileceğiniz ürün kurabiye çeşitleri olarak görüyoruz. Tercihe göre; tarçınlı kurabiye, zencefilli kurabiye, damla çikolatalı cookie ve acı badem kurabiyesi gibi çeşitleri salebin yanında deneyip, sizde enfes ikiliyi keşfetmiş olabilirsiniz.

Kutu Ağırlığı: 250 Gr

%100 doğal, sağlıklı, geleneksel lezzet.
Afiyet olsun & iyi alışverişler dileriz.

 

Güvenlik Sorusu 4+5

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek