Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Peynir Çeşitleri » Yardımcı, Trakya Eski Kaşarı Lüks (Vakumlu)

Edirne

foto
foto
foto
foto foto foto

Yardımcı, Trakya Eski Kaşarı Lüks (Vakumlu)

96.535 TL ( 500 Gr )

Edirne’nin Meşhur Eski Kaşarı: doğallığı ve malzeme kalitesini bir bütün olarak oluşturduğumuz, özel ürünlerimizi sizlerle buluşturuyoruz. Kahvaltıların vazgeçilmezi Eski Kaşar (Tekerlek) mayalanma sistemiyle oluşan yuvarlak tekeri andıran çok lezzetli bir kaşar türüdür. Türk peynirleri arasında beyaz peynir kadar eski bir kültüre sahip olan kaşar peyniri mutfaklarda hemen hemen her öğün kullanabilen bir çeşittir.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi; Trakya Eski Kaşar peynirini diğer kaşar peynirlerden ayıran en büyük farkı, sadece Trakya yöresinde doğal ve organik olarak beslenen koyun, keçi ve inek sütlerinin dönemsel olarak belirli oranlarda karıştırılması ile elde edilmesidir. Suyu iyice alınmış peynirlerimizi en az 6 ay -12 ay özel odalarda dinlenme sürecinden sonra beğenilerinize sunuyoruz.

Peynir ile ilgili tavsiyelerimiz; kahvaltıların vazgeçilmezi peynir; nane, maydanoz, yeşil biber, yeşil soğan, domates ve hafif zeytinyağı ile birlikte küçük doğranmış peynirleri karıştırıp, muhteşem bir peynir salatası oluşturarak tüketim sağlayabilirsiniz. Hem kahvaltıların vazgeçilmez tadını, hem de bazı yemeklerin ana lezzet unsurunu oluşturur.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzetli
Afiyet olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Güvenlik Sorusu 6+9

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek