Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Et & Balık Ürünleri » Sırt Pastırma Az Yağlı, Meşhur Kayseri Pastırmacısı Fikret

Kayseri

foto
foto

Sırt Pastırma Az Yağlı, Meşhur Kayseri Pastırmacısı Fikret

110 TL ( 250 Gr )

Miktar Seçiniz

Sırt Pastırma Az Yağlı: Çiğ etin çeşitli baharatlar ve tuzla kurutulması sonucu oluşan pastırma Türk mutfağının en efsane lezzetlerindendir.  %100 Dana etinden en hijyenik koşullarda üretilen Kayseri Pastırması etin en güzel yerinden ve özel çemenle yapılmıştır. Yediğinizde yumuşacık ve ağızda dağılan  bu muhteşem lezzeti beğenilerinize sunuyoruz. 

Şehrin meşhuru olmasının sebebi: Türk Lezzetlerinin en çok sevilen ve Kayseri yöresine özgü bir ürün olan pastırma tarihi yüzyıllara dayanan lezzetlerin başında gelen Pastırma büyükbaş hayvanların en kıymetli eti olan sırt etinden yapılmaktadır. Sırt eti sırasıyla, şaklama, tuzlama, presleme, kurutma işlemlerini gördükten sonra en iyi baharatlar ile hazırlanan çemenimizle kaplanıp dinlendirmeye bırakılmaktadır .

Sırt Pastırma Az Yağlı ile ilgili tavsiyelerimiz:  Kahvaltılarınıza renk katacak pastırma ve  Yumurta ile oldukça lezzetli bir ikili oluşturan pastırma sabah kahvaltılarının baş köşesinde bulunmaktadır.  isteğinize göre çiğ olarak veya yemeklerinizde pişirilerek tüketebilirsiniz.

Saklama Koşulları: Saklama süresi, ambalajlama şekline ve muhafaza koşullarına göre değişir. Ürünlerimiz vakumla ambalajlı şekli ile sizlere ulaştırılmaktadır. 0ºC ile +4ºC arasında muhafaza edilmelidir.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzetli
Afiyet olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek