Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Et & Balık Ürünleri » Pastırmacı Fikret, Kayseri Sucuğu

Kayseri

foto
foto

Pastırmacı Fikret, Kayseri Sucuğu

135 TL ( 500 Gr )

Miktar Seçiniz

Meşhur Kayseri Doğal Evlik Sucuğu %100 dana etinden üretilen en kaliteli doğal ve organik lezzetli Türk gıda kodeksi et ve et ürünleri tebliğine uygun olarak üretilen ürünlerimiz 1991’den günümüze 30 yıllık onaylı lezzet olarak beğenilerinize sunulmaktadır.

Kayseri’nin meşhuru olan ev sucuğu: Türk mutfağının ve sofraların vazgeçilmezi sucuk Kayseri’nin doyumsuz esintisiyle ve özel baharatlar ile en seçkin çiftliklerden aldığımız kesimini İslami usullere göre kendi tesislerimizde yaparak harika etler ile hem üretim kalitesi hem de tadı ile herkesi kendine bağımlılık yapmaktadır.

Kayseri Sucuğu Saklama Koşulları: Saklama süresi, ambalajlama şekline ve muhafaza koşullarına göre değişir. Ürünlerimiz vakumla ambalajlı şekli ile sizlere ulaştırılmaktadır. 0ºC ile +4ºC arasında muhafaza edilmelidir.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzetli
Afiyet olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek