Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Zeytinler » Sarımsaklı Zeytin

Muğla

foto
foto

Sarımsaklı Zeytin

77 TL

Miktar Seçiniz

Rakamlar Kg Fiyatını Temsil Etmektedir.

Marka : Zeytin Deryası

Muğla’nın Meşhur Sarımsak Dolgulu Zeytini olan her damlasında doğallık ve buram buram zeytin kokan toprakların incisi sizlerle buluşturuyoruz.Sarımsak dolgulu  zeytinimizi her yerde bulamazsınız. Çok farklı özel bir lezzeti vardır.

Şehrin Meşhuru olmasının sebebi; Çekirdekleri çıkarılan zeytinlerin içlerine soyulmuş halde bulunan sarımsaklar yerleştirilir. Bu işlemin ardından, beraberce salamura edilen bu ikili, bizlere eşsiz bir lezzet deneyimi yaşatmak için hazır hale gelmektedir.

Zeytin ile ilgili tavsiyelerimiz; Doğanın mucizesi olan zeytin, kahvaltının dışında tam bir ara öğün atıştırmalığıdır içerdiği yüksek lif ve doymamış yağlar ile tokluk düzeyini arttıracak ve faydaları saymakla bitmeyen sağlıklı bir ürün tüketmiş olacaksınız.

Zeytinimizi çok sevenler için; 1 teneke; 12 kg dır ve zeytin kalibresi, 100/200 dir.Ürünü satın alırken; adetini 12 olarak seçmeniz durumunda 1 teneke tarafımızdan ücretsiz kargolanacaktır.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek