Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Tatlılar » Sarıbaş Gurme, Balıkesir Höşmerim Tatlısı 500 Gr

Balıkesir

foto
foto

Sarıbaş Gurme, Balıkesir Höşmerim Tatlısı 500 Gr

101.25 TL

Marka : Sarıbaş Gurme

Balıkesir Höşmerim Tatlısı: Balıkesir ve çevre şehirlerinin meşhur lezzetlerindendir. Sarıbaş çiftliğinde üretilen enfes peynirlerin kullanıldığı höşmerimleri Balıkesir’den sofralarınıza uzanan bir lezzet olarak karşımıza çıkartmaktadır.

Meşhur olmasının sebebi: Balıkesir’in meşhur tatlısı höşmerim 500 yılı aşkın bir süredir bilinen bir tatlıdır. Öyle ki Evliya Çelebi’nin gezilerinde gördüklerini anlattığı ünlü eseri Seyahatname’de bile kendine yer bulmuştur. Seyahatname’de höşmerim tatlısının, Balıkesir’e yerleşen Türkmenler’de görüldüğü belirtilmiştir. Peynir tatlısı(Helvası) olarak da bilinen Balıkesir’in asırlık lezzeti, yüksek kalite standartlarında sofralarınıza renk katarak, Sarıbaş höşmerimleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Höşmerim Tatlısı ile ilgili tavsiyelerimiz: Ürünün formunu bozmadan uygun kaba geçirerek; mikrodalga da ya da fırında hafif ısıtarak içerisindeki peynirlerin de erimesini sağlamış olursunuz ve daha lezzetli bir hale getirmiş olursunuz ve yanında bir parça kesme dondurma ile misafirlerinize sunarak, enfes bir ikramlık oluşturmuş olursunuz.

%100 doğal, sağlıklı, geleneksel lezzet.
Afiyet olsun & İyi alışverişler dileriz.

Güvenlik Sorusu 5+3

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek