Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Et & Balık Ürünleri » Meşhur Kayseri Pastırması

Kayseri

foto
foto

Meşhur Kayseri Pastırması

0 TL

Kayseri’nin Meşhuru  Pastırması: %100 Dana etinden en hijyenik koşullarda üretilen Kayseri Pastırması etin en güzel yerinden ve özel çemenle yapılmıştır. Yediğinizde yumuşacık ve ağızda dağılan  bu muhteşem lezzeti beğenilerinize sunuyoruz.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi: Türk Lezzetlerinin en çok sevilen ve Kayseri yöresine özgü bir ürün olan pastırma tarihi yüzyıllara dayanan lezzetlerin başında gelen Pastırma büyük baş hayvanların en kıymetli eti olan antrkot etinden yapılmaktadır. Antrkot eti sırasıyla, şaklama, tuzlama, presleme, kurutma işlemlerini gördükten sonra en iyi baharatlar ile hazırlanan çemenimizle kaplanıp dinlendirmeye bırakılmaktadır .

Pastırma ile ilgili tavsiyelerimiz:  Yumurta ile oldukça lezzetli bir ikili oluşturan pastırma sabah kahvaltılarının baş köşesinde bulunmaktadır.  isteğinize göre çiğ olarak veya yemeklerinizde pişirilerek tüketebilirsiniz.

Saklama Koşulları: Saklama süresi, ambalajlama şekline ve muhafaza koşullarına göre değişir. Ürünlerimiz vakumla ambalajlı şekli ile sizlere ulaştırılmaktadır. 0ºC ile +4ºC arasında muhafaza edilmelidir.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Güvenlik Sorusu 4+3

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek