Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Tatlılar » Meşhur Diyarbakır Fıstıklı Burma Kadayıf
foto
foto

Meşhur Diyarbakır Fıstıklı Burma Kadayıf

311.75 TL

Diyarbakır’ın Meşhuru  burma Kadayıf; hiçbir katkı maddesi kullanılmadan üretimi gerçekleşen ve Diyarbakır yöresine  has olan tatlı çeşidinden biri burma kadayıf, siz değerli müşterilerimizin sofralarınızı şenlendirmek, ağızını tatlandırmak için özenle hazırlanmaktadır.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi: Burma Kadayıf ya da Tel kadayıf, un ve suyun karıştırılmasıyla elde edilen hamurun ince teller haline getirilmesi sonucu elde edilen bir yiyecektir. En çok Balkanlar, Türkiye ve Orta Doğu ülkelerinde tatlı olarak tüketilir. Kadayıf sözcüğü Arapçadan gelen “kadife” sözcüğünün çoğuludur. Görselliği, kokusu ve tadıyla eşsiz bir lezzet deneyimine hazır olun.

burma Kadayıf ile ilgili tavsiyelerimiz: Fıstıklı Burma Kadayıf ideal lezzeti ve tazeliğini kaybetmemesi için sipariş tarihinden itibaren 3 gün içinde tüketmenizi öneririz.

 

İçindekiler: Toz şeker, içme suyu, buğday unu, sade yağ, üzüm pekmezi, Antep fıstık içi.

Saklama Koşulları: Lütfen ürünü kapalı kutusunda, normal oda sıcaklığın muhafaza ediniz. Kışın 10 gün, Yazın 5 güne kadar dayanmaktadır.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Güvenlik Sorusu 2+8

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek