Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Tatlılar » Meşhur Yalova Sütlüsü

Yalova

foto
foto

Meşhur Yalova Sütlüsü

191.25 TL

Yalova’nın meşhur sütlüsü : Özel hamuru ve gizemli tarifi ile yeni bir lezzet deneyimi yaşamak isteyenler için ideal bir tatlıdır.

Meşhur olmasının sebebi: Şeker ve yağ oranı çok düşük (şuruplu tatlılara oranla %60 daha düşük) olduğu için herkese hitap eden bir içeriği vardır. Hiç bir katkı maddesi olmayan doğal bir üründür ve Yalova’nın ilk tescilli tatlısıdır.

Yalova Sütlüsü   ile ilgili tavsiyelerimiz: Mevsimin en güzel, en taze meyvelerle birlikte veya kesme dondurma ile misafirlerinize sunabilirsiniz.

Saklama Koşulu: Buzdolabına koymayınız. Oda sıcaklığında saklayınız. Koruyucu madde olmadığından kristalize olabilir. Satın aldığınız balı kabıyla birlikte kaynayan bir suyun içinde bir süre bekletirseniz eski halini alır. Bu süreci hızlandırmak için balı karıştırabilirsiniz.

%100 doğal, sağlıklı, geleneksel lezzet.
Afiyet olsun & İyi alışverişler dileriz.

Güvenlik Sorusu 5+2

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek