Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Şehrin Girişimcileri » Girişimci Kadın, El Yapımı Üzüm Pekmezi

Konya

Girişimci Ürünü

foto
foto
foto
foto foto foto

Girişimci Kadın, El Yapımı Üzüm Pekmezi

116.1 TL

Miktar Seçiniz

680 Gr

Her bir damlasında mükemmel bir damak tadı yaşatan bu harika lezzet İyi bir kahvaltı saati için menüde olmazsa olmazlardandır. Kahvaltılarına sağlıklı ve keyifli bir tat katmak isteyenler için, birinci sınıf üzümlerin taş değirmenlerinde ezilerek odun ateşinde katkısız ve doğal köy  yapımı kahvaltılık üzüm pekmezinin en doğal hali beğenilerinize sunulmaktadır.

Girişimci köy kadınları tarafından yapılan bu ürün, eylül ekim ayları geldiğinde  olgunlaşan üzümler kaynatılmak üzere bakır kazanlara alınır. Uzun süre kaynayan  pekmezin üzerinde oluşan  köpükler  alınarak geleneksel yöntemlerle hazır hale getirilmektedir. 1 kg pekmez yaklaşık 5-6 kg üzümden üretilmektedir. Doğal ve katkısız üzüm pekmezi antioksidan deposu olmasıyla bilinmesinin yanı sıra şifa kaynağı özelliği ile enerji deposudur.

üzüm pekmezi ile ilgili tavsiyelerimiz: Tahin ile karıştırılıp yenilebildiği gibi kahvaltıda ve öğün aralarında katı olarak tüketilebilen pekmez ayrıca sulandırılarak şerbet olarak da içilebilmektedir.

Saklama koşulları: Kendi ambalajında güneş ışığında ve rutubetli ortamdan uzak olması gerekiyor.

%100 doğal, sağlıklı, geleneksel lezzet.
Afiyet olsun & iyi alışverişler dileriz.

Güvenlik Sorusu 9+8

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek