Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Et & Balık Ürünleri » Kayseri Pastırması, Antrikot Yağlı Pastırma

Kayseri

foto
foto

Kayseri Pastırması, Antrikot Yağlı Pastırma

322.5 TL ( 250 Gr )

Miktar Seçiniz

Etin Yağlı Antrikot Tarafından Üretilmiştir.

Marka : Pastırmacı Fikret

Kayseri Pastırması, Antrikot Yağlı Pastırma: Özel dana etlerinin çeşitli baharatlar ve tuzla kurutulması sonucu elde edilir. Kayseri Pastırması, dana etinin en güzel yerinden ve çemensiz olarak yapılmıştır. Yediğinizde yumuşacık ve ağızda dağılan bu muhteşem lezzeti beğenilerinize sunuyoruz. 

Şehrin meşhuru olmasının sebebi: Pastırma Türk mutfağının efsane lezzetleri arasındadır. Tarihi yüzyıllara dayanan lezzetlerin başında gelen, Pastırma büyükbaş hayvanların en kıymetli eti olan yağlı antrikot etinden yapılmaktadır. Antrikot eti; şaklama, tuzlama, presleme ve kurutma işlemleri görür. Daha sonra en iyi baharatlar ile hazırlanan, çemenle kaplanan pastırma dinlendirmeye bırakılır. En son aşamada çemeni sıyrıldıktan sonra hazır hale gelir.

Antrikot Pastırma ile ilgili tavsiyelerimiz: Kahvaltılarınıza renk katacak pastırma ve yumurta ile oldukça lezzetli bir ikili oluşturan pastırma sabah kahvaltılarının baş köşesinde bulunmaktadır. İsteğinize göre çiğ olarak veya yemeklerinizde pişirerek tüketebilirsiniz.

Saklama Koşulları: Saklama süresi, ambalajlama şekline ve muhafaza koşullarına göre değişir. Ürünlerimiz vakumla ambalajlı şekli ile sizlere ulaştırılmaktadır. 0ºC ile +4ºC arasında muhafaza edilmelidir.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzetli
Afiyet olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Güvenlik Sorusu 7+3

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek