Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kuruyemiş - Kurumeyve » Kayısı Tabağı, Atıştırmalık Kayısı Sepeti

Malatya

foto
foto
foto
foto foto foto

Kayısı Tabağı, Atıştırmalık Kayısı Sepeti

900 TL

2,4 Kg Damak Çatlatan Kayısı Tabağı Hediyelik ve Atıştırmalık

Marka : Bizim Yöre

Malatya’nın havası ile harmanlanan kayısı bahçelerinden; en kaliteli kayısıların, Şehrin Meşhur lezzetlerine dönüşme yolculuğunda, özenle paketlenerek hediyelik olarak hazırlanmaktadır.

Kayısı Sepeti Paket içeriği:

Cevizli Gün Kurusu Kayısı. Duble Fındıklı Kayısı Atomu. Antep Fıstıklı Kayısı Atomu. Gül Yapraklı Güllü Fitil Lokumu. Sade Fitil Lokumu.

Sütlü Sultan Fitil Lokumu. Sarı Kuru Kayısı. Cevizli Sar Kuru Kayısı. Cevizli Sucuk Köme. Antep Fıstıklı Muska Pestil Sarma.

Ballı Fındıklı Pestil Sarma. Ceviz İçi, Antep Fıstığı Kaplamalı İçi. Karamelli Sultan Lokumu. Kayısı Çekirdeği Çikolatası.

Zereşk Kaplamalı İçi Çikolatalı Bohça Lokum. Çakıl Taşı Çikolata Kaplamalı Bohça Sultan Lokumu.

Kadayıf Kaplamalı içi Çikolatalı Bohça Sultan Lokumu. Arapgir üzümü kurusu. Çifte Kavrulmuş Lokum. Kayısı Döneri. Kayısı Cezeryesi.

Paketi oluşturacak ürünler; Sadece tazeliğinden emin olunan ürünlerden oluşur. Bu sebeple; nadiren de olsa, sepetin içerisinde yer alan ürünler arasında değişiklik yapılabilinir. Ürünlerin lezzet bütünlüğü ve tazeliklerini eşit tutabilmek adına; muadil kuru meyve (kayısı hariç), lokum ve draje çikolata ile değişim yapılabilmesi söz konudur. Paket görseli ve gramaj değişmemektedir.

Paket Ağırlığı: 2400 Gr. Kuru meyve veya lokumun ağırlık durumuna göre +-50 gram olarak hazırlanmaktadır.

Hediyem olsun diyenler için:  İçerisine çeşitli desenlerle özel olarak dizilmiş kayısılar, keyif ile tatmanız için hazırlanan görsel şölen eşliğinde sunulacak bir hediyedir. Görsellerdeki hediyelik ambalaj olarak paketleme istenilmesi durumunda bilgi@sehrinmeshuru.com adresi ile irtibat kurulması ya da whatsapp destek hattımıza not olarak iletmeniz gerekmektedir.

Hediyelik olarak gönderimi belirtilmeyen ürünlerimiz streç kaplama ve muhafaza ambalajı ile gönderimi sağlanmaktadır.

Sipariş verilen ürünler bekletilmeden en kısa zamanda(2-3 iş günü) hazırlanıp, kargoya verilerek tazeliğinden ve lezzetinden hiçbir şey kaybetmeden tarafınıza ulaşacaktır.

Güvenlik Sorusu 3+9

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek