Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kuruyemiş - Kurumeyve » Meşhur Denizli Tuzlu Sarı Leblebi

Denizli

foto
foto
foto
foto foto foto

Meşhur Denizli Tuzlu Sarı Leblebi

96.75 TL ( 500 Gr )

Miktar Seçiniz

Denizli’nin meşhur Tuzlu Sarı Leblebi: Tuzlu leblebimiz, hijyen şartlarına uygun üretim tesisimizde öncelikle gözden geçirilip, ayıklanıp günlük olarak kavrulmaktadır. Ürünlerimizde kalite, lezzet ve tazelik öncelikli ilkemiz olmuştur. Kuruyemişlerimiz birinci sınıf ürünler olup sizlere gönderim yapılmadan önce tekrar  gözden geçirildikten sonra paketlenmektedir.

Sarı Leblebi ile ilgili tavsiyelerimiz: Farklı kuruyemişler ile birleştirildiğinde veya sade olarak tüketildiğinde leblebi, en keyifle  tüketebileceğiniz sağlıklı  kuruyemiş ürünlerinden birisidir. Tüm meşrubatlar ve diğer gıda ürünleri  ile birlikte rahatlıkla tüketilebilirsiniz.

Saklama Koşulları: Ağzı kapalı biçimde (nemden, havadan ve ışıktan koruyarak) muhafaza edilebilirsiniz. Doğrudan güneş ışığından koruyunuz. Ürünü orijinal paketi içinde saklamanız önerilmektedir.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Güvenlik Sorusu 4+5

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek