Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kuruyemiş - Kurumeyve » Pekmezli Bandırma (hediyelik ahşap sandık) 1 Kg

Karaman

foto

Pekmezli Bandırma (hediyelik ahşap sandık) 1 Kg

65 TL

Bu ürün şu anda mevcut değil.

Torosların yüksek rakımlı köylerinde yetişen doğal üzümleri özenle toplatıp katkısız pekmez üreterek, el ile dizilmiş cevizleri doğal pekmezimiz ile birleştirip beğenilerinize sunuyoruz.

Karaman’ın Meşhur Bandırma,

Gerçek köy pekmezinin muhteşem ceviz ile buluşarak sağlıklı koşullarda katkısız ve nişastasız üretimimizi sizlerle buluşturarak daha önce tatmadığınız kadar lezzetli olduğuna inanıyoruz. Ülkemizin her yöresinde farklı türlerde yapılan bir yiyecektir. Genellikle pekmez ve cevizle yapılsa da başka malzemelerle yapılan yörelerimizde mevcuttur. Bandırma; Çifte han ve Yöresinde yaygın olarak yapılan ve yıl boyu saklanabildiği için insanların tatlı ihtiyaçlarını en doğal şekilde karşılayabildikleri bir yiyecektir. Bu yiyecek genellikle sonbaharda yapılır kurutulur, evin kuru ve serin bir yerinde saklanır.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi;

Torosların yüksek rakımlı köylerinde yetişen doğal üzümleri özenle toplatıp katkısız pekmez üreterek, el ile dizilmiş cevizleri doğal pekmezimiz ile birleştirip beğenilerinize sunuyoruz.

Bandırma ile ilgili tavsiyelerimiz;

Özellikle yemek sonrası tatlı krizi tutan kişiler için:), tatlı niyetine tüketilerek veyahut ikram edilerek ceviz ve üzümden gelen sağlıklı ve vitaminli bir kapanış yapmış olacaksınız 🙂

Bandırmamızı, sevdikleriniz ile ahşap sandık ayrıcalığıyla paylaşarak, Katkısız gerçek pekmez tadı ile bütünleşen meşhur ve sağlıklı tatlımızın keyfini çıkarın.

karşılaştığınız sorunları bilgi@sehrinmeshuru.com adesinden veya iletişim numaramızı arayarak bize bildirebilirsiniz.

 

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzetli

Afiyet olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN