Kars Süzme Çiçek Balı (1000 gr)
resim

Kars Süzme Çiçek Balı (1000 gr)

Kars

KARGO DAHİL

Fiyat : Stokta Yok
Ürün No : 1869

Kars’ın Meşhuru Süzme Çiçek Balı,

yüksek rakımlı yaylalarımızın çeşit çeşit çiçeklerinden elde edilen balımızı sizlerle buluşturuyoruz. Arılar, 1 gram bal için 4.000’den fazla çiçeğin nektarını toplarlar. Kars Süzme Çiçek balı Kars, yüksek plato özelliği ile alçak rakımlarda bulunmayan yüzlerce çiçek ve endemik bitki çeşidiyle farkını yaratır. Karstaki üretim sahalarında(KAFKAS ARISI) ORGANİK YAYLA BALI ‘nı organik sözleşmeli arıcılarımızla üretiyoruz. Bal, binlerce çiçeğin, bitkinin besleyici değerlerini ve şifasını taşır. Kişinin beslenme ve enerji ihtiyacına büyük ölçüde katkı sağlar. Balın içeriğinde, tamamı insan sağlığına faydalı 181 farklı madde vardır. Bundan dolayı dünya üzerinde bu etkileri aynı anda veren bir başka besin maddesi veya ilaç yoktur.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi;

El değmemiş yüksek rakımlı yaylaların bol çiçekli yerlerinden ve genç arıların az olup yaşlı arıların yoğunluğu sayesinde daha kaliteli yapılan organik balımızı beğenilerinize sunuyoruz.

Bal ile ilgili tavsiyelerimiz;

kahvaltıların vazgeçilmezi bal; çok sıcak olmamak kaydıyla sütünüze çayınıza katarak tüketim sağladığınız da daha yumuşak bir içim sağlayacaktır. Ayrıca ceviz üzerine dökülen bal da enfes bir tat ortaya çıkaracaktır. 100 gram balda, yaklaşık 304 kalori(kcal) vardır.

karşılaştığınız sorunları destek@sehrinmeshuru.com adesinden veya iletişim numaramızı arayarak bize bildirebilirsiniz.

%100 doğal, sağlıklı, geleneksel, lezzetli 

Afiyet olsun

Ücretsiz Kargo

İlgili Terimler :
WhatsApp chat