Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Bal » Meşhur Kars Süzme Çiçek Balı 1 Kg

Ürün Tükendi

foto
foto

Meşhur Kars Süzme Çiçek Balı 1 Kg

204.25 TL

Kars’ın Meşhuru Süzme Çiçek Balı, yüksek rakımlı yaylalarımızın çeşit çeşit çiçeklerinden elde edilen balımızı sizlerle buluşturuyoruz. Arılar, 1 gram bal için 4.000’den fazla çiçeğin nektarını toplarlar. Kars Süzme Çiçek balı Kars, yüksek plato özelliği ile alçak rakımlarda bulunmayan yüzlerce çiçek ve endemik bitki çeşidiyle farkını yaratır. Kars’taki üretim sahalarında(KAFKAS ARISI) ORGANİK YAYLA BALI ‘nı organik sözleşmeli arıcılarımızla üretiyoruz. Bal, binlerce çiçeğin, bitkinin besleyici değerlerini ve şifasını taşır. Kişinin beslenme ve enerji ihtiyacına büyük ölçüde katkı sağlar. Balın içeriğinde, tamamı insan sağlığına faydalı 181 farklı madde vardır. Bundan dolayı dünya üzerinde bu etkileri aynı anda veren bir başka besin maddesi veya ilaç yoktur.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi: El değmemiş yüksek rakımlı yaylaların bol çiçekli yerlerinden meydana gelir. Yaşlı arıların yoğunluğu sayesinde daha kaliteli üretilen organik balı beğenilerinize sunuyoruz.

Bal ile ilgili tavsiyelerimiz: Kahvaltıların vazgeçilmezidir. Sıcak olmaması kaydıyla, sütünüze veya çayınıza ekleyerek tüketebilirsiniz. Ayrıca ceviz üzerine dökülen bal da enfes bir tat ortaya çıkaracaktır. 100 gram balda, yaklaşık 304 kalori(kcal) vardır.

%100 doğal, sağlıklı, geleneksel lezzet.
Afiyet olsun & İyi alışverişler dileriz.

Güvenlik Sorusu 5+1

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek