Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Şekerleme & Lokum » Karabük Meşhur Fındıklı Safranbolu Lokumu

Karabük

foto
foto

Karabük Meşhur Fındıklı Safranbolu Lokumu

0 TL

Karabük’ün meşhur Safranbolu Lokumu : Kahve dostu  lokumlarımız doğal şeker pancarından üretilmiş olup koruyucu madde içermeden geleneksel yöntemlere göre hazırlanan Safranbolu Lokumlarını sizlerin beğenilerinize sunuyoruz.

Meşhur olmasının sebebi: Safranbolu Lokumunun en büyük özelliği diğer lokumlara göre daha hafif olmasıdır.  Yedikten sonra ağızda şekerli bir tat bırakmayan Safranbolu lokumu,  daha az tatlı daha yumuşak dokulu olması ve yerken boğazı yakmaması nedeniyle benzer lokum çeşitlerine göre farklı özellikler taşımaktadır.

Safranbolu Lokumu  ile ilgili tavsiyelerimiz: Bayramlarda ve özel günlerde misafirlerinize günün istediğiniz her saatinde tüketebilirsiniz veya çay keyfinizin yanında taçlandırabilirsiniz.

Tazeliği uzun süre korunabilmesi için serin, kuru, rutubetsiz ve direkt güneş ışığı olmayan ortamda saklayınız. Paket açıldıktan sonra kurumaması için kapalı bir kapta muhafaza ediniz. Raf ömrü 2 aydır

%100 doğal, sağlıklı, geleneksel lezzet.
Afiyet olsun & İyi alışverişler dileriz.

Güvenlik Sorusu 7+1

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek