Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Zeytinyağları » Hatay Zeytinyağı

Hatay

foto
foto
foto
foto
foto foto foto foto

Hatay Zeytinyağı

79 TL ( Naturel Yöresel 1 Lt )

Miktar Seçiniz

Rakamlar Kg Fiyatını Temsil Etmektedir.

Marka : Turunç Gıda

Hatay bölgesinin en kaliteli zeytinlerinden, özenle hazırlanmaktadır. Kendine has kokusu ve tadı ile birlikte; lezzetine doyum olmayan soğuk sıkım zeytinyağı, sofraların vazgeçilmezleri arasındadır.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi: Asırlık zeytin ağaçlarından özenle toplanan zeytinlerden elde edilmetedir. Soğuk sıkım yöntemiyle üretilir. Bu üretim şekli; sağlık için yararlı olan vitaminler ve fenolik bileşenleri açısından, bu değerleri en üst seviyede tutar. Daha sonra sıkılan zeytinyağının berraklaşması için, posasından arındırılır ve filtreden geçirilir.

Zeytinyağı ile ilgili tavsiyelerimiz: Şifa kaynağı zeytinyağını; salata ve soğuk mezelerde güvenle ve keyifle tüketebilirsiniz.

Naturel Yöresel: Sıcak Yemekler.

Sızma Yöresel: Soğuk, Sıcak Tüm Yemekler.

Soğuk Sıkım: Salatalar.

Zeytinyağı soğukta muhafaza edildiğinde donabilir. Uygun sıcaklığa geldiğinde tekrar çözülür ve bu çözülme kalitesini etkilemez.

%100 doğal, sağlıklı, geleneksel lezzet.
Afiyet olsun & iyi alışverişler dileriz.

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek