Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Zeytinyağları » Hatay Zeytinyağı

Hatay

foto
foto
foto
foto
foto foto foto foto

Hatay Zeytinyağı

360 TL ( Naturel Yöresel 1 Lt )

Rakamlar Kg Fiyatını Temsil Etmektedir.

Marka : Turunç Gıda

Hatay Zeytinyağı

Hatay bölgesinin en kaliteli zeytinlerinden özenle hazırlanan, kendine has kokusu ve tadı olan lezzetine doyum olmayan soğuk sıkım zeytinyağı sofraların vazgeçilmezidir.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi: Asırlık zeytin ağaçlarından özenle toplanır. Zeytinler, 25 c altında su ilavesiyle 2 aşamada soğuk sıkım (cold press) yöntemiyle üretimi sağlanır. Bu üretim şekliyle sağlık için yararlı olan vitaminler ve fenolik bileşenler en üst seviyede olur. Daha sonra, filtreden geçirilen zeytinyağı, posasından arındırılırak, sofralarınıza afiyetle yemeniz için sunulur.

Hatay Zeytinyağı ile ilgili tavsiyelerimiz: Çiğ olarak tüketilmesi, salata ve mezelerde, pilav, makarna, ekmek, pizza özellikle salata ve soğuk mezelerde güvenle ve keyifle kullanabilirsiniz.

Naturel Yöresel: Sıcak Yemekler.

Sızma Yöresel: Soğuk, Sıcak Tüm Yemekler.

Soğuk Sıkım: Salatalar.

Zeytinyağı’nın soğukta donma ihtimali vardır. Uygun sıcaklığa geldiğinde tekrar çözülür. Bu çözülme kalitesini etkilemez.

%100 doğal, sağlıklı, geleneksel lezzet.
Afiyet olsun & iyi alışverişler dileriz.

Güvenlik Sorusu 8+9

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek