Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kuruyemiş - Kurumeyve » Galatasaray Hediyelik Kayısı Tabağı

Malatya

foto
foto
foto
foto foto foto

Galatasaray Hediyelik Kayısı Tabağı

688 TL

Miktar Seçiniz

En kaliteli kayısıların, Şehrin Meşhur lezzetlerine dönüşme yolculuğunda, özenle paketlenerek hediyelik olarak hazırlanmaktadır.

Marka : Bizim Yöre

Galatasaray Hediyelik Kuru Meyve Kayısı Paketi

Malatya’nın havası ile harmanlanan kayısı bahçelerinden; en kaliteli kayısıların, Şehrin Meşhur lezzetlerine dönüşme yolculuğunda, özenle paketlenerek hediyelik olarak hazırlanmaktadır.

Kayısı Tabağı Paket içeriği:

Cevizli Gün Kurusu Kayısı. Ballı Fındıklı Pestil Sarma. Cevizli Sucuk Köme. Gül Yapraklı Güllü Fitil Lokumu. Cevizli Sarı Kuru Kayısı

Antep Fıstıklı Muska Pestil Sarma. Arapgir üzümü kurusu. Vali Lokumu. Kadayıf Kaplamalı içi Çikolatalı Bohça Sultan Lokumu.

Gün Kurusu Kayısı Çekirdeği İçi. Fındık ya da Ceviz. Antep Fıstığı Kaplamalı İçi Karamelli Sultan Lokumu. Narlı Fitil Lokumu ve Kayısı Cezerye bulunmaktadır.

Paketi oluşturacak ürünler; Sadece tazeliğinden emin olunan ürünlerden oluşur. Bu sebeple; nadiren de olsa, sepetin içerisinde yer alan ürünler arasında değişiklik yapılabilinir. Ürünlerin lezzet bütünlüğü ve tazeliklerini eşit tutabilmek adına; muadil kuru meyve (kayısı hariç), lokum ve draje çikolata ile değişim yapılabilmesi söz konudur. Paket görseli ve gramaj değişmemektedir.

Paket Ağırlığı: 1,8 Kg. Kuru meyve veya lokumun ağırlık durumuna göre +-50 gram olarak hazırlanmaktadır.

Galatasaray Hediyelik Kayısı Paketini, Hediyem olsun diyenler için: İçerisine çeşitli desenlerle özel olarak dizilmiş kayısılar, keyif ile tatmanız için hazırlanan görsel şölen eşliğinde sunulacak bir hediyedir. Görsellerdeki hediyelik ambalaj olarak paketleme istenilmesi durumunda bilgi@sehrinmeshuru.com adresi ile irtibat kurulması ya da whatsapp destek hattımıza not olarak iletmeniz gerekmektedir.

Hediyelik olarak gönderimi belirtilmeyen ürünlerimiz streç kaplama ve muhafaza ambalajı ile gönderimi sağlanmaktadır.

Sipariş verilen ürünler bekletilmeden en kısa zamanda(2-3 iş günü) hazırlanıp, kargoya verilerek tazeliğinden ve lezzetinden hiçbir şey kaybetmeden tarafınıza ulaşacaktır.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Güvenlik Sorusu 3+8

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek