Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Tahin ve Pekmez » Elazığ Karadut Pekmezi

Elazığ

foto
foto

Elazığ Karadut Pekmezi

84.90 TL

Miktar Seçiniz

1000 Ml Fiyatıdır.

Türkiye’de yetişen nadir meyvelerden olan siyah duttan yapılan karadut pekmezimiz tamamen doğal katkısız ve ev yapımıdır. Hem cilde hem vücuda faydaları bulunan karadut pekmezi sağlık deposu olarak karşınıza çıkmaktadır. Herhangi koruyucu ve katkı maddesi içermemekte olup gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi: Son derece doğal ve güvenilir bir pekmez olması sebebi ile çocuklarınızda oluşan ağız yaraları içinde korkmadan güvenle kullanılabilme özelliğine sahiptir. ister içilerek ister gargara yapılarak isterse cilde sürülmesi gibi çeşitli yollarla rahatlıkla tüketebilirsiniz.

Pekmez ile ilgili tavsiyelerimiz: Sabah aç karnına alınan karadut pekmezi mide bağırsak rahatsızlıklarına karşı iyileştirici etkilere sahipken yemeklerden sonra alınan pekmez sayesinde enerji seviyeniz artı değer gösterir ve daha dinç hissedersiniz.

%100 doğal, sağlıklı, geleneksel lezzet.
Afiyet olsun & iyi alışverişler dileriz.

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek