Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Peynir Çeşitleri » Çanakkale Ezine Eski Kaşar Peyniri

Çanakkale

foto
foto
foto
foto foto foto

Çanakkale Ezine Eski Kaşar Peyniri

551.25 TL ( İnek Sütü )

Miktar Seçiniz

Rakamlar Kg Fiyatını Temsil Etmektedir.

Marka : Yükseloğulları

Ezine Eski Kaşar Peyniri, beyaz peynir kadar eski kültüre sahiptir. Eski kaşar lezzetini; birde, Çanakkale’nin çok çeşitli peynir kültürü ile deneyin.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi: Ezine Peynirini diğer peynirlerden ayıran en büyük farkı; sadece Kaz Dağları ve yöresinde doğal beslenen; koyun, keçi ve inek sütlerinin dönemsel olarak belirli oranlarda karıştırılması ile elde edilmesidir. Kalitesini yörede beslenen ve özel olarak yetiştirilen hayvanların sütünden alan Ezine eski kaşar peyniri, soğuk hava depolarında 10 – 17 ay kadar bekletilerek beğenilerinize sunulur.

Tavsiyelerimiz: Kahvaltılıkların o meşhur sünen tostlarını arzu ediyorsanız kaşar peynirsiz tost düşünülemez. Ayrıca; makarnalarda, soslarda, domates çorbasında ve salataların üzerlerine rende olarak deneyebilirsiniz.

İçindekiler: Mevsimine göre; inek-koyun ve keçi sütü, peynir mayası ve tuz.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Güvenlik Sorusu 2+7

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek