Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Tatlılar » Ayıntap, Şöbiyet Tatlısı

Gaziantep

foto
foto
foto foto

Ayıntap, Şöbiyet Tatlısı

967.5 TL ( 1 Kg Kutu )

Miktar Seçiniz

Ayıntap, Şöbiyet Tatlısı

Gaziantep denilince, ilk akla gelen meşhur baklavasıdır. Baklava denilince ise; Ayıntap Baklavalarının meşhur ustalığı ve kaliteli malzemelerin birleşmesiyle hazırlanan, Şehrin Meşhur baklavaları akla gelmektedir.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi: Adını tarihin derinliklerin alan Ayıntap markası; Gaziantep’te işin mutfağından yetişerek gelen ustaların tecrübelerinden yola çıkılarak oluşturulmuştur ve Ayıntap’ın lezzet serüvenini bu şekilde başlatmışlardır. Tamamen doğal içeriğe sahip, Antep’in meşhur baklava tatlıları; hijyenik koşullarda üretimi gerçekleştirilerek, beğenilerinize sunulmaktadır. 

Şöbiyet Tatlısı ile ilgili tavsiyelerimiz: Gaziantep deki vazgeçilmez damak tadınız, misafir ikramlarınızın köşe taşı tatlılar, tereyağı ve doğal pancar şekeri içermesi sebebiyle beraberinde gelen kendi mini tepsisinde fırında 2-3 dakika kadar ılık seviyeye getirip yanında dondurma ile ikram edebilirsiniz.

Raf Ömrü (Serin ve kuru yerde saklamak koşulu ile): 3-5 Gün
İçeriği: Toz şeker, su, buğday unu, kaymak, sade yağ, Antep fıstık içi, buğday nişastası, yumurta
Hazırlama Önerisi: Soğuk havalarda lütfen yemeden önce hafifçe ısıtınız.
Önemli Bilgilendirme: 2 ve 2.5 Kg da 3o TL tepsi bedelleri ürün fiyatına eklenmiştir.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Güvenlik Sorusu 6+7

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek