Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Tatlılar » Ayıntap, Gaziantep Meşhur Cevizli Baklava

Gaziantep

foto
foto

Ayıntap, Gaziantep Meşhur Cevizli Baklava

855 TL ( 1 Kg Kutu )

Miktar Seçiniz

Ayıntap, Gaziantep Meşhur Cevizli Baklava

Gaziantep denilince, ilk akla gelen meşhur baklavasıdır. Baklava denilince ise; Ayıntap Baklavalarının meşhur ustalığı ve kaliteli malzemelerin birleşmesiyle hazırlanan, Şehrin Meşhur baklavaları akla gelmektedir.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi: Adını tarihin derinliklerin alan Ayıntap markası; Gaziantep’te İşin mutfağından yetişerek gelen ustaların tecrübelerinden yola çıkılarak oluşturulmuştur ve Ayıntap’ın lezzet serüvenini bu şekilde başlatmışlardır. Tamamen doğal içeriğe sahip, Antep’in meşhur baklava tatlıları; hijyenik koşullarda üretimi gerçekleştirilerek, beğenilerinize sunulmaktadır. 

Cevizli Baklava ile ilgili tavsiyelerimiz: Gaziantep’teki vazgeçilmez damak tadınız, misafir ikramlarınızın köşe taşı baklavalar, tereyağı ve doğal pancar şekeri içermesi sebebiyle beraberinde gelen kendi mini tepsisinde fırında 2-3 dakika kadar ılık seviyeye getirip yanında dondurma ile ikram edebilirsiniz.

Raf Ömrü (Serin ve kuru yerde saklamak koşulu ile): 3-5 Gün.
İçeriği: Toz şeker, su, buğday unu, kaymak, tereyağı, Antep ceviz içi , buğday nişastası, yumurta.
Hazırlama Önerisi: Soğuk havalarda lütfen yemeden önce hafifçe ısıtınız.
Önemli Bilgilendirme: Tepsili siparişler için, 35 TL tepsi bedelleri ürün fiyatına eklenmiştir.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Güvenlik Sorusu 2+1

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek