Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Tatlılar » Tatlıcı Köse, Antep Fıstıklı Sarma Adana Baklavası

Adana

Mini Tepsili

foto
foto
foto
foto foto foto

Tatlıcı Köse, Antep Fıstıklı Sarma Adana Baklavası

602 TL

Miktar Seçiniz

ÜRÜN 1,2-1,5 kg arası şerbet etkisinden dolayı değişkenlik göstermektedir ÜRÜN MİNİ TEPSİLERDE YOLLANIR (tepsi ebatları 20*30*5 cm)

Marka : Tatlıcı Köse

Tatlıcı Köse’den Adana’nın Meşhur Özel Sarma Adana Baklavası; 40 yıllık ustların maharetli elleriyle, tamamen doğal malzemeler kullanılarak üretilen bu özel baklavayı, sürekli yeniden tatmak isteyeceksiniz.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi: Tatlıcı Köse, İşin mutfağından yetişerek gelen ustaların, yarım asırlık tatlı tecrübesini tüketicilerinin beğenisine sunmaktadır. Ağızda dağılan kıvamı ve damağınızda bıraktığı enfes aromasıyla tamamen doğal içeriğe sahip bir tatlıdır. Görselliği, kokusu ve tadıyla eşsiz bir lezzet deneyimine hazır olun.

Sarma Adana Baklavası ile ilgili tavsiyelerimiz: Tereyağı ve doğal pancar şekeri içerir. Soğuk günlerde donma yaparsa beraberinde gelen kendi mini tepsisinde ısıtınız. Fırını 2-3 dk kadar ılık seviyeye getirip ısıttıktan sonra yanında dondurma ile ikram edebilirsiniz.

MİNİK KÖŞESİZ BAKLAVA
ÜRÜN 1,2-1,5 kg arası şerbet etkisinden dolayı değişkenlik göstermektedir.
ÜRÜN MİNİ TEPSİ İÇERİSİNDEDİR. (tepsi ebatları 20*30*5 cm)

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Güvenlik Sorusu 9+4

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek