Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Börek & Kurabiye » Atiye Laçin, Çanakkale Nestor Lokması

Çanakkale

foto
foto
foto foto

Atiye Laçin, Çanakkale Nestor Lokması

27.735 TL ( 60 Gr )

Marka : Atiye Laçin

Çanakkale’nin Meşhuru Nestor Lokması; Büyük İskender’in Sırrı Bu Kutuda!

Şehrin meşhuru olmasının sebebi: Mitolojide Büyük İskender savaşa gitmeden önce Nestor adındaki kahin tarafından hazırlanan Nestor Lokmasını yermiş. Bu yediği karışımın kendisine güç ve enerji verdiğine inanırmış. Geçmişten gelen bu lezzeti sizlerle beğenisine sunuyoruz.

Lokma ile ilgili tavsiyelerimiz:  Ağızda dağılan yumuşak kıvamı ile Nestor Lokması günün her saatinde keyifle tüketebileceğiniz sağlıklı bir atıştırmalıktır. Çay ikramlarınızın vazgeçilmezi ikramı olarak kullanabilirsiniz.

İçindekiler: Arpa, Yulaf, Buğday Unu, Peynir, Bal, Defne Yaprağı, Zeytinyağı, Deniz Tuzu, Domates Kurusu, Biberiye, Sirke, Su, Yumurta.

Saklama Koşulları: Ağzı kapalı biçimde (nemden, havadan ve ışıktan koruyarak) muhafaza edilebilirsiniz. Doğrudan güneş ışığından koruyunuz. Ürünü orijinal paketi içinde saklamanız önerilmektedir.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Güvenlik Sorusu 8+9

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek