Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Helva » Antep Fıstıklı Met Helvası

Eskişehir

foto
foto

Antep Fıstıklı Met Helvası

95.2 TL

Rakamlar 450 Gr Fiyatını Temsil Etmektedir.

Antep Fıstıklı Met Helvası

Eskişehir’in meşhur Met Helvası, neredeyse şehrin simgesi haline gelen ve oldukça beğenilen bu ürün; pişmaniye tadını andıran tadıyla, kendine özel bir yapısı mevcuttur.

Meşhur olmasının sebebi: Eskişehir’e has bir lezzettir. Genellikle çubuk şeklinde üretilir. Adını eski zamanlardan bir oyundan almıştır. Çubuk oyunu sonucunda, yenilen tarafın uzun kış gecelerinde helva çekmesiyle oluşan bir geleneğe ait üründür.

Antep Fıstıklı Met Helvası ile ilgili tavsiyelerimiz: Hem kahve saatlerinizi zenginleştirmek hem de tatlı krizlerini keyifli şekilde geçirmek isterseniz met helvası tam da aradığınız lezzet olabilir.

İçindekiler: Un, Ayçiçek Yağı, Şeker, Limon Tuzu, Su, Çeşidine Göre Kakao, Ceviz ve Fıstık içerir.

Saklama Koşulları: Ağzı kapalı biçimde,(nemden, havadan ve ışıktan koruyarak) saklayınız. Güneş ışığına maruz bırakmayınız. Oda sıcaklığında muhafaza edilmesi uygundur. (20-24 derece)

Paket Ağırlığı : 450 Gr

%100 doğal, sağlıklı, geleneksel lezzet.
Afiyet olsun & İyi alışverişler dileriz.

Güvenlik Sorusu 2+7

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek