Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Haftanın Ürünleri » Adana Şalgamı, Ali Göde 1 Lt

Adana

Çoklu Adet

foto
foto
foto
foto foto foto

Adana Şalgamı, Ali Göde 1 Lt

105 TL ( 8 Adet 1 Lt )

Miktar Seçiniz

Adana'nın Meşhur Kuruköprü Şalgamcısı Ali GÖDE Şalgam suyu

Marka : Ali Göde Şalgam

Adana şalgamı, her damlasında doğallık ve şifa kaynağı olan şalgamın suyunu sizlerin beğenilerine sunuyoruz.

Şehrin Meşhuru olmasının sebebi: 100 yıllık tecrübemizi kullanarak, özenle seçilen ve temizlenen kara havuçlar maya, tuz ve şalgam turpu kullanılarak su içerisinde fermantasyonu sağlanıp beğenilerinize sunulmaktadır.

Adana Şalgamı ile ilgili tavsiyelerimiz; Şalgamın faydalı bakterileri sayesinde doğal probiyotik görevi görüp sindirim sistemini düzenlemesi sayesinde yemek ile veyahut önce tüketimini tavsiye ederiz. Şalgamın, mide ve karaciğere bilenen faydalarını da göz önünde bulundurarak ilaç ve alkol tüketen kişilerin, vücuda zarar azaltımı açısından düzenli tüketimi önemle tavsiye edilmektedir son olarak, hafif soğuk içmenizi tavsiye ederiz:)

Şalgam Koruyucu ve katkı maddesi içermemesi sebebiyle, şişe açıldıktan bir kaç gün sonra şalgamın üstünde beyaz mayalanma belirtileri olabilmektedir. şalgamın üstündeki beyaz mayayı süzüp içebilirsiniz.

Önemli bilgilendirme: Ürün Kargolama durumuna göre, minimum 2 adetli seçenek olarak belirlenerek satışa sunulmuştur.

%100 doğal, sağlıklı, geleneksel lezzet.
Afiyet olsun & İyi alışverişler dileriz.

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek