Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Haftanın Ürünleri » Tiryakioğlu, Giresun Ballı Sarma Köme

Giresun

foto
foto
foto
foto
foto foto foto foto

Tiryakioğlu, Giresun Ballı Sarma Köme

150.5 TL ( 500 Gr )

Miktar Seçiniz

Marka : Tiryakioğlu

Giresun’un meşhur Ballı Köme: Dut pestilinin üzerine doğal çiçek balı sürülür. Daha sonra, ince parçalar halinde Giresun fındığı serpilir ve rulo halinde sarılır. Sarılan rulo dilim dilim kesilir ve üzerine tekrardan bal dökülürek tüketime hazır hale getirilir..

Meşhur olmasının sebebi: Tiryakioğlu, Giresun’un meşhur lezzetlerini sanat haline dönüştürür. Yılların tecrübesiyle hazırladığı; sağlıklı ve enfes lezzetleri, Şehrin Meşhur atıştırmalıklarına dönüştürerek, beğenilerinize sunar. Bu lezzet şöleni 1800m rakıma sahip olan Giresun’da yetişen pestil ürününün ana hammaddesi olan dut meyvesinden gelmektedir. Yapılan içi dolu dolu ceviz nefis Giresun lezzeti damakları şenlendirmeye hazır hale geliyor.

Ballı Köme ile ilgili tavsiyelerimiz: Vitamin ve mineral deposu olan pestili, günün istediğiniz her saatinde tüketebilirsiniz.

%100 doğal, sağlıklı, geleneksel lezzet.
Afiyet olsun & İyi alışverişler dileriz.

Güvenlik Sorusu 6+7

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek